Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Поляченко Володимир Аврумович

БІОГРАФІЯ

Член Центральної ради Української партії "Єдність". Почесний Консул Республіки Чилі в Україні, член Наглядової ради Національного фонду соціального захисту матерів і дітей "Україна - дітям".
Народився 14 серпня 1938 р. у м. Києві.
Освіта вища, у 1961 р. закінчив Київський інженерно-будівний інститут, факультет бетонних і залізобетонних виробів, інженере-будівельник-технолог.
З 1961 р. - майстер, з 1962 р. - головний технолог заводу залізобетонних виробів № 2 тресту "Буддеталь".
Протягом 1972-1979 рр. - директор найпотужнішого в Україні заводу залізобетонних виробів № 5, керуючий трестом "Буддеталь".
У 1979-1982 рр. - заступник начальника Головкиївміськбуду.
У 1982-1988 рр. - начальник управління "Київрембуд" при Київському міськвиконкомі. Брав безпосередню участь у роботах, пов'язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
У 1988-1992 рр. - перший заступник начальника Головкиївміськбуду.
З 1992 р. - президент холдингової компанії "Київміськбуд".
За його ініціативою кризових явищ в економіці "Київміськбуд" першим у державі почав залучати до будівництва приватні інвестиції - споруджувати житло та об'єкти соціальної інфраструктури за рахунок коштів населення.
Як справжній лідер, Володимир Аврумович має велику творчу наснагу, спортивну активність і вдачу. З цього витікають величезна особиста організованість та відповідальність, послідовність у досягненні поставленої мети, вміння не підкорятися обставинам, а шукати вихід з будь-яких складних ситуацій. Все це стало запорукою його виробничих досягнень та творчих здобутків.
За вагомий особистий внесок в організацію будівельного виробництва Володимиру Поляченку присвоєно Почесне звання "Заслужений будівельник України", він нагороджений орденами "Знак пошани", повний кавалер ордену "За заслуги", Срібним орденом Св. князя Володимира II ст., Почесною грамотою КМ України.
дійсний член Академії будівництва України.
14.08.2003 р. Указом Президента України В.Поляченку присвоєно звання Герой України з врученням ордену Держави.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»